Kosze upominkowe dedykowane osobom obchodzącym imieniny

Kosze upominkowe dedykowane osobom obchodzącym imieniny

Paczki okolicznościowe mogą być dedykowane osobom obchodzącym imieniny. Różnią się one od paczek urodzinowych tym, że są bardziej swobodne i wesołe. Nie są tak bardzo ozdabiane, jak kosze urodzinowe, a sama uroczystość imieninowa jest organizowana z mniejszym patosem. Jednak, dzięki temu, może stać się ona okazją do wesołej i beztroskiej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół lub znajomych z pracy.

Kosze okolicznościowe przygotowywane przed imieninami charakteryzują się natomiast tym, że są bardziej okazałe i mogą się w nich znajdować nie tylko drobiazgi, ale również dobry alkohol, a nawet ubrania czy buty. 

Paczki świąteczne mogą być szykowane dla tych osób, które obchodzą imieniny w okolicach najważniejszych świąt. Przed Wielkanocą do szykowanej paczki można włożyć ozdobę nawiązującą do Wielkanocy, natomiast Boże Narodzenie daje dużo więcej możliwości, dlatego osoby obchodzące imieniny w okolicach Bożego Narodzenia zwykle są bogato obdarowywane, a ich przyjęcia imieninowe zbiegają się z przyjęciami bożonarodzeniowymi. 

Comments are closed.