Jak poprawić wygląd brwi?


Tak jak włosy można uznać za oprawę dla całej twarzy, tak brwi są wyjątkową oprawą dla oczu. Mają bardzo duży wpływ na wygląd. Od zawsze zwracano na nie uwagę, choć oczywiście na przestrzeni lat zmieniały się trendy dotyczące stylizacji brwi, dlatego inaczej prezentowały się one dziesięć lat temu, inaczej trzydzieści lat temu, a jeszcze inaczej teraz. Moda modą, ale podstawą dobrej prezencji włosków zawsze będzie ich ogólne zadbanie. Warto więc pomyśleć nad tym, czy przypadkiem nie wypadałoby czegoś z nimi zrobić. Brwi można podnieść, zagęścić, przyciemnić lub wręcz całkowicie zmienić ich kolor. Większość kobiet poddaje je także regularnej korekcji kształtu, aby nadać im odpowiednią formę i dzięki temu uzyskać lepsze rysy twarzy – np. przyjemniejszy wyraz bądź nieco bardziej kanciasty owal, który zadziała wyszczuplająco.

Dla wielu kobiet dużym problemem jest jednak proces opadania brwi. Występująca w ich obrębie skóra z czasem traci swoją elastyczność, a to sprawia, że oczy wyglądają na zmęczone i ogólnie rzecz biorąc wygląda się starzej. Jest na to sposób. Metodą, która potrafi zapobiec tego rodzaju efektom, a nawet zniwelować te, które już występują, jest lifting brwi Poznań. Nie polega on do końca na unoszeniu wyłącznie samych brwi. Ma on na celu ogólne podniesienie górnej części twarzy, w obrębie której doszło do utraty elastyczności i jędrności. Jest to zabieg bardzo specjalistyczny, któremu można się poddawać tylko w odpowiednich placówkach, jakimi będą przeważnie gabinety medycyny estetycznej, które w przeciwieństwie do gabinetów kosmetycznych mogą przeprowadzać nie tylko typowe zabiegi urodowe, ale też i znacznie poważniejsze zabiegi chirurgiczne.

Efekty liftingu brwi pojawiają się bardzo szybko. Niemalże natychmiast po zabiegu dostrzega się wyraźne spłycenie zmarszczek i bruzd, połączone z ogólnym wygładzeniem czoła. Brwi zostają uniesione, podobnie zresztą jak górne powieki. Często pojawiającym się efektem jest też wygładzenie charakterystycznych zmarszczek występujących przy oczach, nazywanych kurzymi łapkami.

Zapraszamy: nasza strona www