Kosze upominkowe dedykowane osobom obchodzącym imieniny


Paczki okolicznościowe mogą być dedykowane osobom obchodzącym imieniny. Różnią się one od paczek urodzinowych tym, że są bardziej swobodne i wesołe. Nie są tak bardzo ozdabiane, jak kosze urodzinowe, a sama uroczystość imieninowa jest organizowana z mniejszym patosem. Jednak, dzięki temu, może stać się ona okazją do wesołej i beztroskiej zabawy w gronie rodziny i przyjaciół lub znajomych z pracy.

Kosze okolicznościowe przygotowywane przed imieninami charakteryzują się natomiast tym, że są bardziej okazałe i mogą się w nich znajdować nie tylko drobiazgi, ale również dobry alkohol, a nawet ubrania czy buty.

 

Paczki świąteczne mogą być szykowane dla tych osób, które obchodzą imieniny w okolicach najważniejszych świąt. Przed Wielkanocą do szykowanej paczki można włożyć ozdobę nawiązującą do Wielkanocy, natomiast Boże Narodzenie daje dużo więcej możliwości, dlatego osoby obchodzące imieniny w okolicach Bożego Narodzenia zwykle są bogato obdarowywane, a ich przyjęcia imieninowe zbiegają się z przyjęciami bożonarodzeniowymi.